1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дата: 31.08.2021 09:38

Дорогі учні та студенти!
Шановні освітяни та батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

Усім, хто в цей день прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Вітаю зі святом наших першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.

Щира вдячність вам, освітяни, за самовіддану працю та виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє.

Шановні батьки! Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки й здобувають знання, щоб вже після завершення навчання своєю працею прославляти родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови Української держави, зміцнення її могутності.

Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Жидачівський міський голова             Володимир ЛЕВКО