A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ЖИДАЧІВСЬКА ДПІ ІНФОРМУЄ

Дата: 19.08.2021 14:53
Кількість переглядів: 998

Фото без опису

Про одноразове (спеціальне) добровільне декларування і тих, хто не може бути декларантом

Жидачівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує про набрання чинності норм Податкового кодексу України в частині одноразового (спеціального) добровільного декларування. Нагадаємо, що скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків. Разом з тим, декларантами не можуть бути особи, які станом на дату початку періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування є малолітніми/ неповнолітніми або недієздатними особами і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави, або є особами, дієздатність яких обмежена і над такими особами встановлена опіка/піклування.

Декларантами також не можуть бути особи, які за будь-який рік, починаючи з 01 січня 2005 року, подавали або мають подавати декларації відповідно до законів, що визначають чи визначали правові та організаційні засади у сфері запобігання корупції (крім тих, які претендували або претендують на зайняття посад, перебування на яких вимагає чи вимагало від особи подання відповідної декларації, та не були призначені або обрані на відповідні посади).

Декларантами не можуть бути і особи, стосовно яких з боку України застосовані спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України від 14 серпня 2014 року № 1644-VII «Про санкції» із змінами та доповненнями.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua 

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» 

Витяг щодо стану розрахунків з бюджетами можна отримати через Електронний кабінет

Жидачівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що для зручності ведення обліку та ефективного використання робочого часу платник податків в «Електронному кабінеті платника» має можливість постійного доступу до даних інтегрованої картки.

Для того, щоб отримати дані щодо стану власних розрахунків з бюджетом та цільовими фондами, платнику податків необхідно надіслати відповідний Запит за формою F/J1300204 через приватну частину Електронного кабінету, скориставшись розділом “Заяви, запити для отримання інформації”. Відповідь на нього платник отримає протягом кількох хвилин у вигляді Витягу з інформаційної системи органів ДПС щодо стану розрахунків платника з бюджетом та фондами соціального та пенсійного забезпечення за формою F/J1400204. Витяг формується станом на дату відправлення Запиту до органів ДПС за період вибраний платником при створені Запиту з урахуванням строків давності. Готовий витяг буде міститись в розділі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету.

Зверніть увагу, що самостійно перевірити дані, за якими сформовано Витяг, можна за допомогою меню “Cтан розрахунків з бюджетом”. При зверненні до зазначеного пункту меню відображається зведена інформація на момент звернення, що містить дані в розрізі кожного виду платежу.

Нагадаємо, вхід до «Електронного кабінету» платника здійснюється за адресою: http://саbinet.tax.gov.ua

 

 

Начальник  Жидачівської ДПІ

ГУ  ДПС у Львівській області                                                     Володимир ГРЕБІНЬ                                   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень