Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 03.08.2021 14:48
Кількість переглядів: 1049

Фото без опису

У КНП «Жидачівська міська лікарня», станом на 03.08.2021, налічується– 832 дози вакцин, а саме: 28 доз Коронавака, 390 доз Модерни, 414 доз Пфайзер (Комірнаті).

На базі КНП «Жидачівська міська лікарня» створено 2 пункти щеплення.

І пункт щеплення працює: понеділок-п'ятниця, години вакцинації: 9.00 -12.00 (Коронавак), години вакцинації: 12.00 – 16.00 (АстраЗенека), ІІ пункт щеплень працює: 9.00 - 12.00 (Модерна), 12.00 - 16.00 (Пфайзер). Виїзд в Гніздичівську ОТГ та Ходорівську ОТГ згідно попередньо узгодженого списку та дати виїзду.

Вакцинація проводиться БЕЗОПЛАТНО в приміщенні КНП «Жидачівська міська лікарня» (м. Жидачів, вул. Я. Мудрого, 29 )

Усім бажаючим за додатковою інформацією можна звертатися в реєстратуру (тел. (068) 25 21 053), до свого СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ, на сайт “Дія” та до  мобільного додатку “Дія”.

При відвідуванні пункту щеплень НЕОБХІДНО МАТИ ПРИ СОБІ ПАСПОРТ, ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД І МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН. 

Для максимального захисту від COVID-19 необхідне введення двох доз вакцини.

Всі пацієнти, які отримали щеплення, будуть запрошені на ревакцинацію згідно з графіком.

ПРИ ОТРИМАНІ ДРУГОЇ ДОЗИ ВАКЦИНИ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ МІЖНАРОДНЕ СВІДОЦТВО ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВСТАНОВЛЕНОГО ЗРАЗКА, ЯКЕ НЕОБХІДНЕ ПРИ ПЕРЕТИНІ КОРДОНУ. 

Роблячи щеплення від COVID-19, Ви дбаєте про своє здоров'я та здоров'я Ваших рідних!!!

Вакцинація проти COVID-19 критично важлива для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються. Вакцинація від COVID-19 дозволить українцям захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя.

Україна зараз використовує чотири протикоронавірусні вакцини: AstraZeneca (Covishield, SKBio), Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech; CoronaVac виробництва SinovacBiotech, Moderna. Кожна з них запобігає активному перебігу хвороби, деякі вакцини на 90% захищають від штаму Delta, який циркулює в європейському регіоні. Усі вони отримали дозвіл Всесвітньої організації охорони здоров’я на екстрене використання.

Вакцини працюють, імітуючи збудника інфекції – віруси, бактерії або інші мікроорганізми, які можуть спричинити захворювання. Це «навчає» нашу імунну систему швидко та ефективно реагувати на збудник. Традиційно через щеплення вводять ослаблену форму збудника інфекції, що дозволяє нашій імунній системі сформувати пам’ять про неї. Отже, імунна система зможе швидко розпізнати та побороти інфекцію, перш ніж людина захворіє. Так працюють деякі сучасні вакцини проти COVID-19. При розробленні інших вакцин використовуються нові підходи: йдеться про так звані РНК- та ДНК-вакцини. Замість того, щоб вводити антигени (речовини, які змушують нашу імунну систему виробляти антитіла), РНК та ДНК-вакцини дають нашому організмові необхідний генетичний код, щоб наша імунна система сама виробляла антиген. Щоб отримати додаткову інформацію про розробку вакцини проти COVID-19, відвідайте веб-сайти Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Коаліції з питань інновацій для готовності до епідемій (CEPI).

Наразі Україна перебуває на п’ятому етапі вакцинації від COVID-19, під час якого щеплення можуть отримати всі бажаючі віком від 18 років. Вакцинацію здійснюють заклади первинної медичної допомоги і мобільні бригади, а також центри масової вакцинації. Закликаємо населення звернутись до свого сімейного лікаря та записатись на щеплення від COVID-19.

Перед вакцинацією не потрібно здавати ПЛР-тест на коронавірус SARS-CoV-2, чи на антитіла до нього, також не потрібно робити інші обстеження чи аналізи. Вакцина вводиться у вигляді ін’єкції в м’яз плеча.

Вакцинація більшістю вакцин від COVID-19 проходить у два етапи. Тобто, якщо ви отримали одну дозу вакцини, ви повинні отримати і другу дозу цієї ж вакцини за визначений період (він різний для різних вакцин), щоб завершити курс вакцинації.

Якщо ви захворіли на COVID-19 після отримання першої дози вакцини, другу дозу рекомендовано відтермінувати на 6 місяців. Проте за бажаннямви можете вакцинуватися раніше 6-місячного терміну. Надійних даних про те, скільки триває імунітет після перенесеного СOVID-19, поки що немає. Трапляються випадки повторного інфікування. Водночас випадків, коли вакцинація зашкодила людям, котрі перехворіли на COVID-19, не зафіксовано. Тож, якщо Ви перехворіли, Вам усе одно показано щеплення.

Людям, які приймають препарати, що впливають на імунну систему, мають серйозні хронічні захворювання або ж схильні до важких алергічних реакцій, потрібно проконсультуватись про вакцинацію з своїм лікарем завчасно та повідомити про них медичного працівника, який проводить щеплення. Також перед вакцинацією проводиться медичний огляд пацієнтів. Будь ласка, повідомляйте лікаря, який вас оглядає перед вакцинацією, про будь-які алергічні реакції, що були раніше.

Протипоказаннями для вакцинації від COVID-19 є:

- важка алергічна реакція на попередню дозу вакцини;

- гіперчутливість до одного з компонентів вакцини (дізнатися про склад вакцини можна у медичних працівників, які проводять вакцинацію);

- гостре захворювання (температура тілавище 38,5ºC).

Вакцинація проти COVID-19 допоможе вам розвинути імунітет до вірусу. Ваш організм може певним чином реагувати на вакцину, це означає, що ваше тіло вибудовує захист. Можливі такі реакції на введення вакцини:

- почервоніння, біль, набряк у місці ін’єкції

- лихоманка чи озноб

- головний біль, біль у м’язах чи суглобах, біль у животі

- збільшені лімфатичні вузли

- нудота

- втомлюваність

- безсоння

- запаморочення

Ці реакції є нормальними та минають за кілька днів після вакцинації. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, зверніться до свого сімейного лікаря чи терапевта за рекомендаціями.

Бажаємо Вам здоров’я та нагадуємо, що захистити себе та інших від інфікування допоможуть прості та корисні звички:

- Мийте руки з милом (не менше 20 секунд щоразу). Якщо такої змоги немає, користуйтеся засобом для дезінфекції рук, який містить щонайменше 70% спирту.

- Дотримуйтеся дистанції з людьми понад 1,5 м.

- Уникайте скупчень людей і закритих приміщень з поганою вентиляцією. Якщо такої можливості немає, вдягніть маску, прикривши нею рот та ніс і притиснувши спеціальним дротиком до перенісся, і дотримуйтеся дистанції з іншими.

- Ніколи й ніде не торкайтеся очей, носа і рота на вулиці, в транспорті або магазині.

- Дотримуйтеся кашльового етикету, тобто кашляйте та чхайте в згин ліктя або прикривайте рот і ніс серветкою, яку одразу ж викидайте.

- Якомога раніше звертайтеся за медичною допомогою, якщо у вас або дитини підвищена температура, кашель, утруднення дихання або інші симптоми COVID-19

- Добре провітрюйте всі приміщення.

ВАКЦИНАЦІЯ – ЄДИНИЙ ДІЄВИЙ СПОСІБ УБЕРЕГТИСЯ ВІД ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ І ЗАПОБІГТИ РОЗВИТКУ НЕБЕЗПЕЧНИХ УСКЛАДНЕНЬ, ЯКІ МОЖУТЬ СТАТИ ПРИЧИНОЮ ІНВАЛІДНОСТІ ТА НАВІТЬ ЛЕТАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ!

ВАКЦИНУЙТЕСЯ ТА ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ РІДНИХ ВІД COVID-19!

 

      З повагою,

     адміністрація  КНП «Жидачівська міська лікарня»

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень