30 ЛИПНЯ БІЛЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ВІДКРИЮТЬ ВИСТАВКУ «ВІЙНА ПОРУЧ»

Дата: 28.07.2021 14:01

30 липня, о 10 год., на майданчику біля КЗ «Жидачівська міська публічна бібліотека» (вул. Шашкевича,15) відкриють виставку «Війна поруч».

Як повідомила представниця ГО «Наші Візії» Леся Баранкевич, ідея організації такої виставки у нашому місті належить Назару Татумиру - учаснику російсько-української війни, члену районної спілки учасників АТО.

Кілька слів про проект «Війна поруч». Ідея та організація всіх робіт – Ляшенко Андрій Миколайович, голова правління ВГО «Лігіон правди» (м. Бердянськ). Метою проекту є розвиток усвідомлення мешканцями ситуації у країні, на сході якої вже сьомий рік триває російсько-українська війна. Привернення уваги до проблем військових та людей з постраждалих територій. Це і формування почуття вдячності до тих, завдяки кому є мирне життя тут, на наших теренах, та Незалежність України.

Виставка представлена фігурами, викуваним з металу. Експонати перебуватимуть у різних локаціях нашого міста.