A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ по вул.Зеленій в с. Вільхівці Львівської області

Дата: 15.07.2021 15:40
Кількість переглядів: 565

Фото без опису

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку

 з господарськими будівлями по вул.Зеленій

в с. Вільхівці Львівської області

            Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. №211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки з розміщенням та обслуговуванням індивідуального житлового будинку з господарськими будівлями по вул.Зеленій в селі Вільхівці Львівської області (ініціатор Бобак М.Й.) (надалі – ДПТ) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Замовник ДПТ: виконком Жидачівської міської ради.

Розробник ДПТ: ОП ЛОПВАПБ

В проєкті опрацьована територія площею 0,25 га та прилегла територія

Мета та розроблення детального плану території:

Визначення містобудівних умов і планувальних обмежень.

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

- Схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту. М 1:2000;

- Викопіювання з опорного плану. М 1:2000;

- План існуючого стану території та схема планувальних обмежень. М 1:5000;

- Проектний план /детальний план території, план червоних ліній, схема організації руху, поперечний профіль вулиці, план інженерних мереж. М 1:5000.

Склад текстових матеріалів

Пояснювальна записка.

Земельна ділянка на яку розробляється ДПТ перебуває у користуванні Бобак М.Й., знаходиться по вулиці Зеленій в північно-східній частині с. Вільхівці, в кварталі малоповерхової індивідуальної садибної забудови.  Згідно генерального плану села дана земельна ділянка знаходиться в межах населеного пункту с.Вільхівці  і належить до земель житлової та громадської забудови.

Підстава розроблення детального плану території – рішення Жидачівської міської ради від 20.05.2021 р. №409 «Про надання дозволу на розроблення детального плану  території в с. Вільхівці на вул.Зелена»

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  відділ містобудування, архітектури та земельних відносин, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

       Строк ознайомлення з детальним планом території до 13 серпня 2021 року включно       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

  •  повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

            Пропозиції направляти на адресу:

  • 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;
  • e-mail: meriya.zhydachiv@i.ua

            Термін подачі пропозицій до 9 липня 2021 року включно.

          Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 07.06.2021 р. № 192).

           Розгляд пропозицій відбудеться 16 серпня 2021 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, перший поверх).

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень