МКП «ЖИДАЧІВВОДОКАНАЛ» розпочато роботу із безкоштовного встановлення приладів обліку води

Дата: 14.07.2021 15:33

13 липня МКП «Жидачівводоканал» розпочато роботу із безкоштовного встановлення приладів обліку води для соціально незахищених мешканців міста Жидачева.

Як повідомив директор МКП «Жидачівводоканал» Василь Брухаль, вже понад 90 відсотків мешканців міста користуються приладами обліку води. Серед тих, хто ще не встановив лічильники, є соціально незахищені категорії населення, які потребують підтримки, тож вже у найближчий період, протягом липня і в першій половині серпня, їм буде безкоштовно встановлено прилади обліку води. Виконавчим комітетом Жидачівської міської ради прийнято рішення щодо надання такої форми соціальної підтримки всім тим мешканцям нашого міста, хто цього потребує.

13 липня працівниками МКП «Жидачівводоканал» вже встановлено кілька лічильників води та проведено обстеження помешкання соціально незахищених категорій з метою вивчення потреби в матеріалах для встановлення приладів обліку води.

Встановлення лічильників води сприятиме вирішенню питань соціального захисту людей, адже без приладів обліку води  діють значно вищі соціальні норми її споживання, тож мешканцям доводиться платити більше.

Безкоштовне встановлення приладів обліку води – соціальний захист людей. Він здійснюватиметься також за рахунок надання субсидій. Жидачівською міською радою створено комісію з метою вивчення питань надання соціальної підтримки тим, хто в силу різних обставин не отримує субсидії, а потребує допомоги. Комісія розглядатиме всі звернення мешканців міста, яким необхідна соціальна підтримка.