Відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради

Дата: 13.07.2021 08:54

12 липня  відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету заслухано звіт про виконання бюджету Жидачівської міської територіальної громади за І-е півріччя 2021 року. Як повідомила начальник фінансового відділу Жидачівської міської ради Ірина Николин, виконання бюджету за вище зазначений період складає 107,1 відсотка, перевиконання – 3 млн. 276 тис  грн.

Розглянуто питання: про затвердження акту щодо обстеження незавершеного будівництва проєкту «Діагностичне відділення Жидачівської ЦРЛ», про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 13.01.2021р. №164 «Про утворення комісії з питань надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету міста Жидачева», про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2021р. №8 «Про встановлення розміру допомоги на поховання та організацію поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання і невідомих», про погодження проведення видатків Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства на ремонт адміністративних та виробничих приміщень, про проведення комплексної спартакіадисеред збірних команд старостинських округів Жидачівської територіальної громади, присвяченої 30-й річниці Незалежності України та затвердження Положення, про надання дозволу міському комунальному підприємству «Жидачівтеплокомуненерго» на реалізацію станка токарного, про встановлення тарифу на теплову енергію для ТОВ «Ю.Р.О.Л», що здійснює її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету м. Жидачева, про створення та затвердження положення  координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми, про надання одноразової грошової матеріальної допомоги за рахунок коштів бюджету Жидачівської міської територіальної громади, про забезпечення належних умов проведення фестивалю «Удеч-фест Івана Купала», про погодження детального плану територій та ряд інших питань, які, зокрема, стосуються соціально-правового захисту малолітніх дітей та дітей-сиріт.