У СЕЛІ БЕРЕЖНИЦЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДБУЛОСЯ ОСВЯЧЕННЯ ПАМ'ЯТНИКА НА МІСЦІ ПОХОВАННЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ІГОРЯ КАПУСТИНСЬКОГО

23 червня в селі Бережниця Жидачівської громади відбулося освячення пам'ятника на місці поховання Героя Ігоря Капустинського, полеглого у російсько-українській війні.
Ігор Капустинський народився 7 серпня 1962 року на Жидачівщині, в с.Бережниця. Навчався у місцевій школі, тривалий період проживав у Харкові, але не забував про рідне село і рідну землю, де б він не був.
Він мав золоті руки вмілого майстра-будівельника. На початку повномасштабної російської агресії повернувся із роботи з-за кордону та без вагань пішов захищати рідну землю. Так його виховали в українській патріотичній родині, тож він не міг вчинити по-іншому.
4 серпня 2022 року у селі Бережниця Жидачівської громади прощалися із воїном Ігорем Капустинським, який помер 30 липня 2022 року від отриманої важкої травми під час виконання бойового завдання неподалік Краматорська.
19 травня 2023 року у селі Бережниця, на фасаді місцевої школи, в якій навчався Ігор Капустинський, відкрили меморіальну дошку на вшанування пам’яті Захисника України.
Вічна пам'ять, шана і слава Герою!









