Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ детального плану території в районі вулиць Шевченка, Веселка у с. Дем’янка-Лісна Стрийського району Львівської області та розділ «Охорона навколишнього середовища» в складі ДПТ.

Дата: 31.05.2024 08:03
Кількість переглядів: 26

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

детального плану території в районі вулиць Шевченка, Веселка

у с. Дем’янка-Лісна Стрийського району Львівської області

та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ.

Фото без опису

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення територіальної громади з проєктом детального плану території в  районі вулиць Шевченка, Веселка у с. Дем’янка-Лісна Стрийського району Львівської області (надалі – ДПТ), (ініціатор Марковський П.І.) та розділ «Охорона навколишнього середовища» (Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)) в складі ДПТ, Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Територія, на яку розробляється детальний план розміщена на перетині вулиць Шевченка та Веселка в центральній частині с. Дем'янка-Лісна в межах громадського центру на основній вісі населеного пункту – вул. Шевченка, на якій розташовані фельдшерсько-акушерський пункт, Дем’янко-Ліснянська загальноосвітня школа І ст., дитячий майданчик, церква св. Миколи (дерев’яна, XVIII ст.), та будівля клубу.

Перелік текстових матеріалів, пояснювальна записка :

Частина І. Комплексна оцінка території: просторово-планувальна організація території, землеустрій та землекористування, природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок, забудова територій та господарська діяльність, обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території, підготовка та благоустрій території.

Частина ІІІ. Обгрунтування проектних рішень: просторово-планувальна організація території, природоохоронні та ландшафтно-рекреаційні території, обмеження у використанні земельних ділянок, функціональне зонування території детального планування, містобудівні умови та обмеження, забудова територій та господарська діяльність, обслуговування населення, транспортна мобільність та інфраструктура, інженерне забезпечення території, трубопровідний транспорт та телекомунікації, інженерна підготовка та благоустрій території.

Інженерно-технічні заходи цивільного захисту.

Охорона навколишнього середовища (Звіт про стратегічну екологічну оцінку).

Землеустрій та землекористування.

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

- Схема розташування території ДПТ в системі планувальної структури населеного пункту (викопіювання з генплану с.Дем’янка-Лісна) М 1:2000;

- План сучасного використання території та Схема існуючих обмежень у використанні земель, М 1: 1000;

- Проектний план, Схема проектованих обмежень у використанні земель, М 1:1000;

- План функціонального зонування території, М 1:1000;

- Схема транспортної мобільності та інфраструктури, М 1:1000;

- Схема інженерного забезпечення території, М 1:1000 ;

- Схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування, М 1:2000

- Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час, М 1:1000

- Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту на особливий час, М 1:1000

- План червоних ліній, М 1:1000 ;

- Креслення поперечних профілів вулиць М 1:100;

Землевпорядна частина.

- План сучасного використання земель за формою власності із зазначенням категорій та виду цільового призначення з урахуванням наявних обмежень, обтяжень.

- План земельних ділянок, сформованих за результатами розроблення детального плану, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру.

- План обмежень у використанні земель, відомості про які підлягають внесенню до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації.

- План земельних ділянок, право власності на які посвідчено до 2004 року та відомості про які не внесено до Державного земельного кадастру.

Проектним рішенням ДПТ планується:

− реконструювати існуючу будівлю під магазин;

− добудувати з південно-західної сторони будівлю магазину;

− головний вхід/вихід до комерційної частини будівлі здійснюватиметься з південно-східної сторони з вул. Веселка;

− в’їзд/виїзд на ділянку передбачено з північної сторонои з вул. Шевченка –запроектовано проїзд шириною 3.0 м вздовж смуги відведення від канави;

− влаштування господарського майданчика з північно-західної сторони будівлі для доїзду транспорту продовольчих товарів;

− передбачити 2 парко-місця для тимчасового зберігання автомобілів біля проектованого господарського майданчика – з вул. Шевченка;

− запроектувати пішохідні доріжки до входів/виходів будівлі, а також по її периметру.

Детальним планом території сформовано земельну ділянку площею 0,0663 га. Конфігурація ділянки майже трикутної форми, що обумовлено існуючими обмеженнями – вул. Шевченка, вул. Веселка та канави.

  Замовник ДПТ: Жидачівська міська рада.

Розробник ДПТ: ТзОВ «Карпати Арх-Проект».

            Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 15.02.2024 р. № 2482 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території у селі Дем’янка-Лісна».

Місце ознайомлення з детальним планом території: с.Заріччя, Зарічанський старостинський округ та м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  відділ архітектури та містобудування, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до 07.06.2024 року включно.

       Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

  •  повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

            Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

            Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

            Пропозиції направляти на адресу:

  • 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;

e-mail: zhidachiv-miskrada.gov.ua.

            Термін подачі пропозицій до 7 червня  2024 року включно.

          Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури та містобудування Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 16.01.2024 р. № 3-АГ).

           Розгляд пропозицій відбудеться 7 червня 2024 року о 16.00 год. у Народному Домі с.Дем’янка-Лісна. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень