ПОРИВИ ВІТРУ ПОВАЛИЛИ ДЕРЕВО ТА ПОШКОДИЛИ ЛІНІЮ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ У ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЧАСТИНІ МІСТА ЖИДАЧЕВА

Дата: 02.04.2024 15:19

Фото без опису

2 квітня, близько 11:00 год., пориви вітру 25-28 м/с повалили дерево та пошкодили лінію електропередач на площі Свободи у місті Жидачеві.
      Працівники Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства та "Львівобленерго", задіявши спецтехніку, оперативно розпочали роботи з ліквідації наслідків стихії.
      Слід зазначити, що пориви вітру вирвали дерево із корінням. На щастя, ніхто не постраждав. Пошкоджено лінію електропередач та вуличне освітлення поблизу костелу.
     Рятувальники застерігають мешканців Львівщини й просять не наближатися до дерев, рекламних конструкцій, адже у другій половині дня й до завершення доби 2 квітня на Львівщині вируватиме негода: сильний вітер 25-28 м/с, зливи, грози, град. Оголошено ІІ рівень небезпечності, помаранчевий. Пориви  вітру також прогнозують 3 квітня.
       Будьте обережні! Бережіть своє життя та здоров'я та своїх рідних і близьких!

Фото без опису