Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

У ЖИДАЧІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТА ОСВЯЧЕННЯ НОВОЇ КОМУНАЛЬНОЇ СПЕЦТЕХНІКИ

Дата: 20.09.2023 17:14
Кількість переглядів: 87

Фото без опису

      20 вересня в місті Жидачеві, на території Жидачівського закладу загальної середньої освіти №2, відбулася презентація та освячення нової комунальної спецтехніки: двох автобусів "Школярик", грейдера та екскаватора-навантажувача від патрнерів проєкту USAID "ГОВЕРЛА". Це частина підтримки американського народу для українських громад.
     Жидачівський міський голова Володимир Левко перед тим, як розпочати чин освячення спецтехніки та автобусів "Школярик", щиро подякував Збройним Силам України, які надають нам можливість жити та розвиватись Україні. На знак світлої пам'яті усі присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто заплатив за нашу незалежність своїм життям.
     Міський голова розповів про те, що завдяки тісному співробітництву з Проєктом USAID "ГОВЕРЛА" Жидачівська громада отримала самохідний екскаватор-навантажувач CASE 750T. Ця спецтехніка буде використовуватись для покращення благоустрою населених пунктів Жидачівської громади. Варто також зазначити, що спецтехніка комунальних підприємств громади надавала допомогу в ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникали після атак російського терористичного режиму на енергетичні об'єкти нашої країни.
     Очільник громади висловив щиру подяку Уряду США, Проєкту USAID "ГОВЕРЛА" та всьому американському народу за таку суттєву допомогу громаді.
     А ще презентував придбаний за кошти бюджету громади грейдер. Це дасть можливість забезпечити утримання  у належному стані доріг у 17 сільських населених пунктах громади та в місті Жидачеві. Розповів й про те, що Жидачівська громада отримала 2 автобуси "Школярик", які придбано за кошти обласного бюджету та кошти бюджету громади.
     Усі присутні помолились за наших захисників, за мир і спокій в Україні. Представники духовенства освятили автобуси "Школярик" та нову комунальну спецтехніку, щоб вона добре служила для людей, для розвитку громади і України.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису
    
       
            

    

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень