Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА ІНВАЛІДІВ" ПРОВЕЛА В ГРОМАДІ ФОКУС-ГРУПОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

Дата: 05.09.2023 08:42
Кількість переглядів: 160

Фото без опису

     4 вересня Всеукраїнська громадська організація «Правозахисна спілка інвалідів» завітала з робочим візитом до Жидачівської громади Львівської області для проведення фокус-групового дослідження в межах проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
    Захід розпочався хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих захисників та захисниць України. До його проведення долучилися представники міської ради та громадських організацій, були запрошені внутрішньо переміщені особи, які проживають на території громади, а також особи з інвалідністю та інклюзією та учасники бойових дій.
    Йшлося про залучення мешканців громади до процесів прийняття рішень, про доступність приміщень комунальної інфраструктури для осіб з інвалідністю, а також про офіційні інформаційні майданчики, як спосіб комунікації між владою та мешканцями громади. Учасники зустрічі взяли участь у детальному анкетуванні щодо вищезазначених питань. Результати анкетування буде враховано у роботі Жидачівської міської ради.
   Щиро дякуємо нашим партнерам Всеукраїнській громадській організації «Правозахисна спілка інвалідів» та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за можливість співпраці.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень