A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ПРО ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ НА ІІ ПІВРІЧЧЯ 2023 РОКУ

Дата: 14.06.2023 10:54
Кількість переглядів: 97

      13 червня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів нараду, в якій взяли участь керівники комунальних установ та підприємств, структурних підрозділів, старости старостинських округів Жидачівської громади.

      Проаналізовано основні підсумки соціально-економічного розвитку громади за 5 місяців 2023 року. Йшлося, зокрема, про виконання бюджету громади, яке забезпечено  на рівні 114,9 відсотків (перевиконання складає 6 млн 720,3 тис. грн).

     Під час проведення наради очільник громади акцентував увагу на визначенні основних напрямків роботи на ІІ півріччя 2023 року, тож перед керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств і установ, старостами старостинських округів громади було поставлено конкретні завдання, які дозволять сконцентрувати зусилля на вирішенні питань безпеки людей в умовах воєнного стану, зокрема, щодо належного облаштування та забезпечення доступності укриттів. Йшлося також про раціональне та ефективне використання земельних ресурсів громади. Міський голова представив учасникам наради начальника відділу земельних ресурсів міської ради Галину Федорів й окреслив пріоритетні завдання у сфері земельних відносин, архітектури та містобудування.

    Міський голова проінформував учасників наради про отримання МКП «Жидачівводоканал» дизельного генератора потужністю 25 кВт та зазначив, що отриманими за попередні кілька місяців генераторами буде забезпечено подачу електроенергії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій на обєкти критичної інфраструктури, а також для потреб шкіл та дошкільних установ. Було наголошено на важливості здійснення конкретних заходів з підготовки установ громади до роботи в зимовий період.

      Серед пріоритетних завдань на ІІ півріччя 2023 року, зокрема, здійснення реконструкції Центру надання адміністративних послуг громади, ремонт фасаду Жидачівської міської публічної бібліотеки, реконструкція системи опалення у Жидачівському закладі загальної середньої освіти №1 імені Героя України Тараса Матвіїва, а також проведення робіт з ремонту покрівлі в школі №1 та №3 м. Жидачева, в дошкільній установі «Дивосвіт», реконструкція системи опалення та водопостачання терапевтичного та неврологічного відділень міської лікарні, капітальний ремонт вул. Стрийської. Йшлося також про вирішення низки інших важливих питань соціально-економічного розвитку громади, про розв’язання старостами старостинських округів проблемних питань мешканців сіл громади.

      Акцентовано увагу на першочергових завданнях організації роботи соціальних служб громади, для яких у сьогоднішніх умовах визначено пріоритетні напрямки роботи щодо підтримки сімей військовослужбовців, які знаходяться на фронті, родин загиблих та поранених захисників України.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень