У СЕЛІ БЕРЕЖНИЦЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНІ ДОШКИ НА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ ІГОРЯ КАПУСТИНСЬКОГО ТА ВОЛОДИМИРА СТАСЮКА

Дата: 19.05.2023 17:17

19  травня у селі Бережниця Жидачівської громади, на фасаді місцевої школи, в якій навчалися наші Герої, відкрили меморіальні дошки на вшанування пам’яті загиблих захисників України Ігоря Капустинського та Володимира Стасюка.

Захід розпочали спільним виконанням Гімну України, хвилиною мовчання та спільною Молитвою вшанували память полеглих Героїв. Право відкрити меморіальну дошку надали бойовим побратимам випускників школи. Отець Ярослав Квасній освятив меморіальні дошки захисникам України. Староста Бережницького старостинського округу Андрій Швед подякував всім, хто долучився до вшанування памяті воїнів.

У вшануванні пам’яті Героїв взяли участь їхні рідні та близькі, бойові побратими, представники учнівської молоді. Захід завершили спільним виконанням пісні нескореності українського народу «Ой, у лузі червона калина…».

Вічна память, шана і слава Героям!