У ТЕЙСАРІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ЗРЕАЛІЗУВАЛИ ПРОЄКТ ЗІ СТВОРЕННЯ РОЗВИВАЛЬНОГО Й МОТИВУЮЧОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Дата: 19.05.2023 10:02

У Тейсарівській гімназії втілили в життя одну зі своїх мрій - зреалізували проєкт зі створення розвивального й мотивуючого освітнього середовища. У колективі здійснювали планування, обговорення, пошук ідей, меценатів, сотні дзвінків, десятки зустрічей, організаційні збори, повідомлення, друк листів, поїздки, доставлення, створення дизайну, копання, посів насіння, садіння кущів, дерев... і ще багато всього. Це і щоденна дружня й натхненна праця всієї шкільної сім'ї, аби створити простір, в якому хочеться перебувати, дружити, вчитися, відпочивати, творити, гратися, спілкуватися.
       У навчальному закладі тішаться плодами своєї праці: оригінальні та креативні клумби-квітники; озеленення шкільного подвір'я; осередок для ігор та відпочинку;
простір для навчання на свіжому повітрі;
локації для спілкування та відпочинку.
      Об’єднані зусилля та улюблена праця, націлені на добрі справи, дають чудовий результат. У колективі гімназії безмежно вдячні дітям, батькам, односельчанам, всім небайдужим за підтримку та розуміння.