УЧАСНИКИ ПОЕТИЧНОГО ВЕЧОРА ДОЛУЧИЛИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ ІЗ ЗБОРУ КОШТІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 14.11.2022 11:22

12 листопада у Жидачівській міській публічній бібліотеці, в рамках відзначення Дня української писемності та мови і Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, Молодіжна рада при Жидачівській міській раді провела  поетичний вечір «Культура «на часі».

Звучали поетичні рядки Валентини Матвіїв – матері Героя України Тараса Матвіїва. Андрій Ружак та Петро Приходько читали твори Тараса Матвіїва «Піски», «Із польового зошита Сармата». Свою поетичну творчість презентували талановиті представники Молодіжної ради й вже відомі творчі особистості Жидачівської громади та наші гості. Учасники поетичного вечора взяли участь у «Відкритому мікрофоні» та долучилися до благодійної акції із збору коштів для підтримки наших захисників.