СЕМІНАР-ТРЕНІНГ "ФОРМУВАННЯ РОЗУМІННЯ ТА ЕФЕКТИВНОЇ КОМУНІКАЦІЇ У ГРОМАДІ"

Дата: 14.09.2022 13:00

У Жидачівській громаді в рамках реалізації проєкту "Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування  в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області" за підтримки USAID (ГОВЕРЛА) відбувся семінар-треніг  "Формування розуміння та ефективної комунікації у громаді".

Важливість спілкування та комунікації у цей складний час важко переоцінити, а прояв справжніх і таких болючих емоцій особиста справа кожного. Але коли є кому підтримати і вислухати, то світ довкола тебе стає світлішим і проблеми стають трішки меншими.

Внутрішньо переміщені люди, які знайшли прихисток у нашій громаді, взяли активну участь у заході. Відбулося зацікавлене спілкування та обговорення питань, які є важливими для наших співвітчизників у сьогоднішніх умовах.