ПОВІДОМЛЕННЯ ЖИДАЧІВСЬКОГО МВУКГ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ (ВИВЕЗЕННЯ ТА ЗАХОРОНЕННЯ)

Дата: 08.07.2022 16:31

ПОВІДОМЛЕННЯ

Жидачівське МВУКГ повідомляє, що відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради від 30.06.2022 року №117 "Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення) для Жидачівського  МВУКГ" з 01.07.2022 р. вступили в дію тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення): для населення, бюджетних організацій, інших споживачів - 240,00 грн із врахуванням ПДВ за м. куб. Вартість послуги з поводження з побутовимит відходами (вивезення та захоронення) для населення з врахуванням ПДВ на 1 людину в місяць: 28,00 грн, 28,20 грн (для мешканців одноквартирних та багатоквартирних будинків у залежності від виду благоустрою будинку); 28,80 грн, 29.40 грн (для мешканців одноквартирних будинків із присадибною ділянкою за наявністю чи відсутністю каналізації).