НОВІ ТВОРЧІ НАПРАЦЮВАННЯ СТУДІЇ ЖУРНАЛІСТИКИ ЦЕНТРУ ТВОРЧОСТІ

Дата: 06.04.2022 10:24

Центр творчості для дітей та молоді м. Жидачів постійно працює над пошуком нових підходів для реалізації творчого потенціалу дітей та молоді громади. Студія Журналістики нашого Центру вже має у своєму  доробку багато творчих напрацювань. Наші юні таланти беруть участь у створенні сторінок та спецвипусків  часопису "Новий час", цікавих радіопрограм на Жидачів ФМ.

Вихованці Центру творчості для дітей та молоді потоваришували й разом проводять дозвілля із дітьми та молоддю, які сьогодні проживають у нашій громаді, перемістившись із зони бойових дій. А нещодавно учасники студії Журналістики створили радіопрограму у формі інтерв'ю із нашими співітчизниками із Чернігова, Харкова та інших куточків нашої країни, які покинули свої рідні домівки, рятуючись від війни. Вони розповіли про гостинність мешканців нашої громади, про розуміння і підтримку, про наше чудове місто. Учасники студії Журналістики також підготували творчу хвилинку, в якій взяв участь наш краянин, талановитий співак, композитор, хореограф Олег Серафин, який нещодавно разом із вихованцями Центру творчості для дітей та молоді та Жидачівського МБК "Удеч" створив нову патріотичну музично-хореографічну композицію про Україну, яку презентували на телеканалі "Прямий".