A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ПОЛОЖЕННЯ про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Жидачівської міської ради

Дата: 07.02.2022 14:26
Кількість переглядів: 292

ПОЛОЖЕННЯ

про Центр надання адміністративних послуг

виконавчого комітету Жидачівської міської ради

 

1.     Центр надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) є виконавчим органом (структурним підрозділом - відділом) Жидачівської міської ради , в якому надаються адміністративні послуги фізичним та юридичним особам (далі - суб’єкти звернень).

2.     Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації ЦНАП  приймається Жидачівської міською  радою (далі – міською радою).

3.     ЦНАП у своїй діяльності  керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», указами Президента України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями міської ради і її виконавчого комітету, розпорядженнями  Жидачівського голови, цим Положенням  та іншими нормативно-правовими актами.

4.      Основними завданнями Центру є:

4.1.   Організація та надання якісних адміністративних послуг.

4.2.   Спрощення процедури отримання адміністративних послуг, скорочення термінів їх надання за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.

4.3.   Інформування та консультування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через працівників ЦАП.

4.4.   Створення зручних і доступних умов отримання послуг суб’єктами звернень та налагодження зворотного зв’язку для врахування їх потреб і очікувань.

5.      ЦНАП забезпечує надання адміністративних послуг через адміністраторів та інших посадових осіб органу місцевого самоврядування (далі - працівників ЦНАП) шляхом їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

ЦНАП має свою печатку із його найменуванням.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, затверджується міською радою.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦАП, включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

       До адміністративних послуг також прирівнюються надання органом місцевого самоврядування, його посадовими особами витягів та виписок із реєстрів, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.

6.      У ЦНАП здійснюється прийняття звернень громадян, звітів, декларацій та скарг, визначених рішеннями міської ради.

7.      У приміщенні ЦНАП надаються супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо) суб’єктами господарювання, добір яких здійснюється на конкурсній основі за критеріями забезпечення мінімізації матеріальних витрат та витрат часу суб’єкта звернення.

8.      Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в ЦНАП, звертається до працівників ЦНАП або у випадках, передбачених законодавством – до представника суб’єкта надання адміністративних послуг.

9.      Працівники ЦНАП призначаються на посаду та звільняються з посади  розпорядженням міського голови.

Кількість працівників ЦНАП визначається міською радою.

10.    Працівники ЦНАП мають іменну печатку (штамп) із зазначенням прізвища, імені, по батькові та найменування ЦНАП, місця для фіксації дати.

11.    Основними завданнями працівників ЦНАП є:

11.1.      Надання суб’єктам звернень необхідної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.

11.2.      Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та передачі документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг в день отримання або не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

11.3.      Видача або надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг, у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення, повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.

11.4.      Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання.

11.5.      Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень.

11.6.      Надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законодавством.

12.       Працівник ЦНАП має право:

12.1.    Безоплатно одержувати від суб’єктів надання адміністративних послуг, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку.

12.2.    Погоджувати документи (рішення) в інших державних органах та органах місцевого самоврядування, отримувати їх висновки з метою надання адміністративної послуги без залучення суб’єкта звернення з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

12.3.    Інформувати керівника ЦНАП та суб’єктів надання адміністративних послуг про порушення термінів надання адміністративної послуги, вимагати вжиття заходів до усунення виявлених порушень.

12.4.    Посвідчувати власним підписом та печаткою (штампом) копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів з реєстрів та баз даних, які необхідні для надання адміністративної послуги.

12.5.    Порушувати клопотання перед керівником ЦНАП щодо вжиття заходів з метою забезпечення ефективної роботи ЦНАП.

13.    Керівник ЦНАП відповідно до завдань, покладених на ЦНАП та посадової інструкції:

13.1. Здійснює керівництво роботою ЦНАП, несе персональну відповідальність за організацію його діяльності.

13.2. Організовує діяльність ЦНАП, у тому числі, щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, вживає заходів до підвищення ефективності роботи ЦНАП.

13.3. Координує діяльність адміністраторів, контролює якість та своєчасність виконання ними посадових обов’язків.

13.4. Організовує інформаційне забезпечення та інформування про роботу ЦНАП та взаємодію із засобами масової інформації, визначає зміст та час проведення інформаційних заходів.

13.5. Сприяє створенню належних умов праці у Центрі, вносить пропозиції міської ради та міському голові щодо матеріально-технічного забезпечення ЦАП.

13.6. Розглядає скарги на діяльність чи бездіяльність працівників ЦАП.

13.7. За потреби, може здійснювати функції адміністратора, державного реєстратора.

13.8. Виконує інші повноваження, згідно з актами законодавства та положенням про ЦНАП.

14.    ЦНАП під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з виконавчими органами міської ради, органами, нею утвореними, центральними та місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями.

15.    З метою забезпечення створення зручних та доступних умов отримання послуг суб’єктами звернень у міській раді можуть бути утворені віддалені робочі місцяпрацівників ЦНАП, які забезпечують надання адміністративних послуг, відповідно до Переліку та згідно рішення міської ради.

До надання адміністративних послуг, відповідно до законодавства, можуть залучатися старости.

19.    Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності ЦНАП здійснюється за рахунок міського бюджету, а також з інших джерел, дозволених законодавством.

 

Міський голова                                                                                           В.С.Левко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь