КУЛЬТУРА ЄДНАЄ

Дата: 08.11.2021 08:32

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Цей день єднає всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто  веде  просвітницьку роботу.

Щоб успішно працювати у сфері культури, необхідно постійно проявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.Ви формуєте унікальний культурний простір, а головне – робите все для того, щоб культура розвивалася і в сьогоднішніх складних умовах пандемії та карантинних обмежень, була живою та сучасною

Дякую Вам за вашу працю! Ви докладаєте максимальних зусиль для того, щоб ми могли пишатися  культурно-мистецькими здобуткамиЖидачівської міської територіальної громади, вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності! Зі святом Вас!

Жидачівський міський голова                                Володимир ЛЕВКО