МУЗИЧНІ ДАРУНКИ І ТЕПЛА ЗУСТРІЧ

Дата: 04.10.2021 13:02

1 та 2 жовтня для Жидачева і всієї громади  були наповнені кількома важливими подіями.

1 жовтня на площі Свободи, біля міського фонтану Жидачівською мистецькою школою в рамках відзначення Міжнародного дня музики організовано музичну концертну програму. Цей музичний подарунок для жителів міста, вітання освітянам, працівникам дошкільних установ, бібліотек, представникам старшого покоління  та ветеранам став яскравим та зворушливим наповненням краси і неповторності нашого міста.

Цього ж дня  в МБК «Удеч» КУ «Центр надання соціальних послуг», службою у правах дітей, центром творчості для дітей та молоді, відділом молодіжної політики та спорту, народною кіно-фотостудією «Оберіг» для людей старшого покоління організовано теплу зустріч. Учасники заходу мали можливість переглянути фільм «Гуцулка Ксеня», насолодитися ретро виставкою, зробити фото на пам’ять, почастуватися солодощами та поспілкуватися в теплій атмосфері.

А 2 жовтня Жидачівщина і вся Україна отримала щедрий подарунок від нашого важкоатлета Богдана Гози. Він  став чемпіоном Європи, встановивши новий світовий рекорд.