ЩОДНЯ ПОСТУПАЄ 7-9 ХВОРИХ

Дата: 30.09.2021 11:55

У Жидачеві 27 вересня знову відкрили ковідневідділення. За три дні, як запрацювало ковідне відділення в Жидачівській лікарні, сюди поступило 25 хворих.

За словами директора Жидачівської міської лікарні Людмили Яремцьо, щодня поступає 7-9 хворих. Майже всі середнього ступеня важкості, двоє важко хворих, а ще одного дуже важкого  було відправлено до Львова.

Мінімальний запас медикаментів у лікарні є. Поки що відділення використовує балонний кисень, до кінця тижня має запрацювати кисневий циліндр, який лікарня придбала за кошти районної і міської ради. Відділення розраховане на 100 хворих.

За словами Людмили Володимирівни, тільки один хворий із двадцяти пяти був вакцинований. Тому велике прохання на зволікати з вакцинацією. Вакцина є, бригади працюють. Щоб не бути голослівним, за попередню добу на Львівщині померли від Covid-19 – 16 людей… Бережіть себе.